Doporučujeme: Zkracovač dlouhých adres | Měření rychlosti internetu | Služby pro Váš web | Zkus to jinak - logicky | Stahovač videí z YouTube | Italo.cz | Snadné sdílení souborů

Orion — Štěstí není vše, tak na fantazii

třetí kapitola

Datum: 28. 3. 2007 18.38 | Autor: xmona | 2597× | Kategorie: Vyzrazené tajemství- Xmona | Komentáře: 1

 

Komenty povinné:-))


Nástup na střední

Tak sem skončila na intru a domů jezdila jenom na víkendy, místo abych byla doma s rodiči, chodila sem se koukat na volejbal a na diskotéky. Občas se mnou šel Alex, ale poslední dobou se mnou moc nemluvil. Jak sem zjistila našel si holku. Jo holku, ale kdybyste viděli jakou! Takovou vychrtlou Nánu z Brna. Když sem ji jeden den viděla samotnou, tak sem jí řekla, že jestli ublíží jakýmkoliv způsobem Alexovi bude litovat, že se na něj kdy podívala. Ona jenom ohrnula nos a řekla ať se jdu s těmi radami bodnout. Raději sem odešla. Tak sem chodila tancovat sama.

Na nové škole bylo plno nafoukaných a hnusně nafintěných holek. Jenom jedna se mi zdála být v pohodě a hned druhý týden jsme se skamarádily a chodily všude spolu. Spolu jsme si svěřovali tajemství. Všechna tajemství. Potom jsem bohužel zjistila, že si na kamarádku jen hraje. Chtěla sem ze školy odejít, ale musela sem to vydržet. Najednou sem začala zjišťovat, že se všichni baví na můj účet a tak jsem tu krávu Marianu poslala …však vy víte kam. Po třech měsících jsem to vzdala zabalila jsem si věci a šla na autobus. Musela sem jít kolem parku a jelikož už v pět večer bývá tma tak sem se i bála. Přešla jsem park, ale na konci mě někdo chytil pod krkem a zašeptal mi do ucha, že jestli začnu křičet tak mě podřízne. Vzápětí sem na krku ucítila ostří nože. Hned na to mě odtáhl do parku na lavičku a začal mi trhat oblečení. Když jsem byla už jen ve spodním prádle, litovala jsem že sem zhubla, protože vím, že kdybych byla taková jaká sem byla tak mě nechá na pokoji. Strhl mi kalhotky sundal si kalhoty a sprostě mě znásilnil. Hned po tom se vypařil, ale stihl mi ještě pořezat obličej a ruce. Styděla sem se a tak sem se pod rouškou tmy dostala tam kde mě ten chlap přepadl. Ležel tam můj kufr. Okamžitě sem ho otevřela a oblékla se se do věcí které mi přišli pod ruce. Rychle sem došla na zastávku autobusu a nasedla směr domov. Za hodinu a půl jsem byla na stanici, která byla kousek od nás. Vzala kufr a šla sem domů. Doma nikdo nebyl, jak jsem zjistila rodiče byly v práci a brácha ještě ve škole. Babička zemřela rok před tím. Věci sem si dala okamžitě vyprat, vlezla sem si do sprchy a sprchovala se nejmíň dvě hodiny, protože sem se cítila hrozně špinavá. Vylezla sem ze sprchy, oblékla se do čistého, zalezla do postele a usnula sem. Snažila sem se na všechno zapomenout! Druhý den sem šla na novou školu se domluvit jestli bych mohla začít studovat u nich. Když se mě ptali na důvod, proč chci studovat na jejich škole, sem jim řekla, že má minulá škola byla moc daleko a že našim docházeli finance aby mi mohly platit internát. Tak jsem se s nimi domluvila že od nového školního roku můžu nastoupit do prvního ročníku. Sedla sem na autobus a jela jsem domů.
Komentáře:

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: